Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Той просто иска да играе! В Джорджия куче прекъсна футболна игра за около три минути. Четирикракият приятел се втурна на терена и не искаше да си тръгва толкова бързо.

Зрителите и футболистите не спестиха в грузинската среща Дила срещу Торпедо Кутаиси: куче щурмува на терена в средата на играта.

Носът с козина осигури допълнителна почивка по време на футболната игра. Защото, наред с други неща, тя легна пред вратаря, очевидно поиска една или друга петитна единица и покори сърцата на зрителите с това захарно-сладко действие.

Гостът с животни не беше толкова бързо възпиран от плановете му. В продължение на около три минути някои футболисти и стюарди се опитаха да изведат доверчивото куче от терена.

Само благодарение на диверсионна маневра защитник накрая извади кучето от терена. Така мачът можеше да продължи. Между другото, това завърши 0-0. Така че, ако футболистите не са разклатили играта, то поне игриво куче.

Balljunkie: Кучето свиква с пристрастяващо поведение

След като кучето се превърна в топка наркоман, за него не е толкова лесно да се пристрасти ...